Skontaktuj się z nami

Zbieranie dowodów w sprawach rozwodowych

Firma Andała Partol to wieloletnie doświadczenie i pełen profesjonalizm. Nasza agencja detektywistyczna Katowice, Kraków, Warszawa posiada szeroką ofertę dla każdej sprawy.

Sprawy rozwodowe najczęściej łączą się z silnymi emocjami, które często towarzyszą obu stronom konfliktu podczas rozwodów z orzeczeniem o winie. Specjalistyczne wsparcie, w tym także to ze strony detektywa, jest kluczowe dla korzystnego zakończenia sprawy. To właśnie nasza agencja detektywistyczna może bowiem pomóc Państwu w zdobyciu dowodów zdrady czy innych nadużyć, które następnie mogą zostać wykorzystane do rozwodu.

Rozwód z orzekaniem o winie a pomoc detektywa

Rozwód z orzeczeniem o winie ma miejsce w momencie, gdy jedna bądź obie ze stron postępowania przyczyniły się do rozpadu związku małżeńskiego. Pozornie idea ta może wydawać się prosta, jednak w praktyce wymaga długich i skomplikowanych przygotowań, w tym zebrania dowodów do rozwodu. Między innymi dlatego w większości przypadków tego typu rozwody trwają około 1,5 roku.

Dowody do rozwodu z orzeczeniem o winie są szczególnie istotne, gdyż to od nich zależy finalne rozstrzygnięcie sprawy. Ich odpowiednia dokumentacja, przedstawienie, jak również metody ich pozyskania mogą przeważyć szalę w przypadku zarówno prostych, jak i skomplikowanych spraw. Nasza agencja detektywistyczna może sprawić, że zbieranie dowodów do rozwodu stanie się tylko niegroźną formalnością.

Zbieranie dowodów zdrady – i nie tylko – do rozwodu

Dowody do rozwodu najczęściej wykorzystywane są w przypadku, gdy strona oskarżana o przyczynienie się do rozpadu małżeństwa przyczyniła się do niego przez występki takie jak:

  • Zdrada
  • Przemoc fizyczna oraz psychiczna
  • Alkoholizm czy inne uzależnienia.

Oczywiście lista ta może wydłużać się w zależności od przypadku. Niezależnie od tego, który z nich ma miejsce w danej sprawie, nasze zbieranie dowodów do rozwodu z pewnością okaże się pomocne. Działamy dyskretnie, ale skutecznie, by pozyskać dokumentację papierową, elektroniczną i fotograficzną, która umożliwi potwierdzenie winy jednego z małżonków. Nasi specjaliści i detektywi sprawią także, że rozwód oparty na tych dowodach będzie przeprowadzony bez problemów z udowodnieniem autentyczności czy legalności zebranych materiałów.

Detektyw a sprawy rozwodowe – jak możemy pomóc?

Zebranie dowodów do rozwodu to nie jedyna usługa, którą kierujemy do osób mierzących się z rozwodem. Nasi detektywi podejmą również szereg usług towarzyszących, które zaowocują dalszym poszerzeniem dokumentacji procesowej. Działania agencji detektywistycznej Andała dotyczące spraw rozwodowych mogą także objąć:

…i wiele, wiele więcej. Nasze usługi z łatwością dopasujemy do Państwa wymagań, zapewniając przy tym najwyższą dyskrecję i dbałość o interesy naszych klientów.

Co więcej, sprawy rozwodowe, które prowadzi nasz detektyw, mogą także zostać wsparte przez porady prawne dostosowane do danego przypadku. Na podstawie analizy legislacyjnej pomożemy Państwu wybrać najlepsze rozwiązanie pasujące do danej sytuacji i wskażemy możliwe rozwiązania wskazanych problemów.

Prowadzimy działania dotyczące spraw rozwodowych w aglomeracji śląskiej: Chorzów, Katowice, Kraków. Zapraszamy do kontaktu!