Skontaktuj się z nami

Obserwacja i ustalenie kontaktów osobistych

Firma Andała Partol to wieloletnie doświadczenie i pełen profesjonalizm. Nasza agencja detektywistyczna Katowice, Kraków, Warszawa posiada szeroką ofertę dla każdej sprawy.

Obserwacja osób może skutkować w potwierdzeniu podejrzeń, rozwiązaniu sprawy lub zdobyciu cennych dowodów prowadzących do jej szczęśliwego końca. Niezależnie od tego, która z tych możliwości jest najważniejsza dla Państwa sprawy, nasi prywatni detektywi chętnie pomogą w ustaleniu kontaktów, zwyczajów i działań wskazanej osoby.

Obserwacja detektywistyczna – kiedy warto z niej skorzystać?

Obserwacja osób to jedno z działań, na które agencje detektywistyczne decydują się bardzo często. Mimo że najczęściej nie wygląda ona jak w filmach kryminalnych, podobnie jak na kinowym ekranie takie działanie pozwala na ustalenie podstawowych faktów o interesującej naszych klientów osobie.

Najczęściej obserwacja osób wykorzystywana jest w przypadku spraw takich jak:

W trakcie tego typu śledztw obserwacja detektywistyczna pozwala na legalne ustalenie faktów kluczowych dla sprawy wskazanej przez klienta. Co więcej, wykonane w jej czasie fotografie czy nagrania wideo stanowią silne dowody, które bardzo często są są wykorzystywane w sądach podczas różnorodnych postępowań. Staranna dokumentacja jest integralną częścią tej usługi, która czyni ją bardzo wiarygodną i często wykorzystywaną na drodze sądowej.

Ustalenie kontaktów a prywatne śledztwo

Ustalenie kontaktów to usługa, która doskonale uzupełnia obserwację detektywistyczną. Najczęściej te dwa działania są ze sobą połączone. Ustalenie kontaktów pozwala bowiem na zaobserwowanie osób, z którymi spotyka się obserwowana osoba, jak również wykrycie jej nietypowych spotkań czy odstępstw od zapowiadanej normy.

Działania takie jak ustalenie kontaktów osobistych są szczególnie przydatne w sprawach gospodarczych, gdzie są wykorzystywane do weryfikacji autentyczności niektórych podmiotów. Są one również istotnym elementem prywatnych śledztw, gdzie służą często jako metoda zbierania dowodów do rozwodu. W każdym z tych przypadków ustalenie kontaktów jest oparte na starannej identyfikacji osób i dokumentacji prowadzonych działań. Dzięki temu jest to solidna podstawa dla dalszych działań, w tym także postępowania sądowego.

Profesjonalna obserwacja osób i ustalenie kontaktów

Nasza agencja detektywistyczna oferuje profesjonalne działania z zakresu obserwacji osób oraz ustalania kontaktów. Niezależnie od wybranej usługi działamy z zachowaniem pełnej dyskrecji i z poszanowaniem prawa, dbając o interesy naszych klientów.

Co więcej, zarówno obserwacje osób, jak i ustalanie kontaktów to usługa, która zakończona jest profesjonalnym raportem. Zawiera on wszystkie informacje ustalone podczas śledztwa opatrzone stosownym komentarzem. Możemy także potwierdzić autentyczność pozyskanych w ten sposób dowodów. Dodatkowo obserwacje detektywistyczne czy ustalenie kontaktów mogą zostać uzupełnione o porady prawne, które również świadczymy dla naszych klientów.

Prowadzimy działania w aglomeracji Śląskiej: Chorzów, Katowice, Kraków.