Skontaktuj się z nami

Ekspertyzy detektywistyczne

Firma Andała Partol to wieloletnie doświadczenie i pełen profesjonalizm. Nasza agencja detektywistyczna Katowice, Kraków, Warszawa posiada szeroką ofertę dla każdej sprawy.

Żadne śledztwo, nawet najbardziej błahe, nie może się obejść bez profesjonalnej opinii osób biegłych w danej dziedzinie. Ich opinia może zaważyć na rozstrzygnięciu sprawy czy pomóc we wskazaniu winnego. Właśnie dlatego w naszej ofercie znajdą Państwo ekspertyzy detektywistyczne i sądowe, które realizujemy przy współpracy z profesjonalistami z wieloletnim doświadczeniem w danej dziedzinie.

Czym są ekspertyzy detektywistyczne?

Ekspertyzy detektywistyczne to zaawansowane badania prowadzone przez biegłego w danej dziedzinie. Mają one na celu wystawienie opinii, która może pełnić rolę dowodu w danym postępowaniu.

Ekspertyzy sądowe są realizowane na zlecenie organu procesowego. Mogą one obejmować szeroką gamę badań specjalistycznych z wielu dziedzin, takich jak księgowość, medycyna, fizykochemia, informatyka, weryfikacje autentyczności dokumentów czy rekonstrukcje wypadków drogowych. Możliwe są również ekspertyzy z innych dziedzin, dostosowanych do wymagań danej sprawy czy śledztwa.

W naszej ofercie dostępne są także ekspertyzy prywatne, które realizujemy na zlecenie naszych klientów. Są one dostosowane do potrzeb sprawy, która leży w ich interesie.

Sprawy, w których stosuje się prywatne ekspertyzy

Ekspertyzy detektywistyczne można stosować w szerokiej gamie spraw z niemal każdego zakątka prawa. Najpopularniejsze badania tego typu wykorzystuje się w postępowaniach zawierających w sobie:

  • Analizę DNA
  • Badanie pisma
  • Potwierdzanie autentyczności dokumentów
  • Testy narkotykowe i na obecność substancji psychoaktywnych
  • Analizę danych i zagadnienia informatyczne (szyfrowanie, informatyka śledcza)
  • Daktyloskopia (badania odcisków palców)
  • Ustalanie winnego wypadku lub przebiegu zdarzenia.

Ekspertyzy sądowe, podobnie jak ekspertyzy detektywistyczne, mogą także obejmować także znacznie szerszy zakres badań, w zależności od rodzaju sprawy, do jakiej się odnoszą. Do każdego z takich postępowań podchodzimy indywidualnie, z uwzględnieniem potrzeb danego śledztwa.

Detektyw Andała – profesjonalne ekspertyzy

Zdajemy sobie sprawę z ogromnej wagi, jaką mają ekspertyzy dla każdej sprawy. Właśnie dlatego są one częścią naszej oferty, w której doskonale uzupełniają nasze usługi związane z poszczególnymi rodzajami postępowań.

Nasza agencja detektywistyczna proponuje Państwu profesjonalne prywatne ekspertyzy, które wykonujemy przy współpracy z wiodącymi ekspertami z różnych dziedzin, dostosowanych do wymogów naszych klientów. Wszystkie takie badania prowadzimy z najwyższą starannością, dokładnie weryfikując ich wyniki na każdym etapie działania. Dokładnie analizujemy zebrane w ten sposób informacje i dostarczamy gotowe wnioski, które następnie można wykorzystać w toku postępowania sądowego.

Co więcej, każda nasza ekspertyza detektywistyczna jest podsumowana starannie sporządzonym raportem. Może on posłużyć za dowód w wybranej przez Państwa sprawie. Dzięki usystematyzowaniu pozyskanych wiadomości w takiej formie będą Państwo mieli większą szansę na udane zakończenie sprawy sądowej.

Kiedy warto się zdecydować na prywatne ekspertyzy detektywistyczne?

Ekspertyzy są częścią ogromnej ilości śledztw, na które mają ogromny wpływ. Często są one czynnikiem decydującym o ostatecznym wyniku postępowania lub o odwróceniu jego biegu. Są one zatem istotne dla każdego, komu zależy na sprawiedliwym wyroku i uczciwym rozstrzygnięciu sprawy.

Prywatne ekspertyzy detektywistyczne zalecane są szczególnie dla osób, które mają wątpliwości co do materiałów dowodowych przedstawionych przez przeciwną stronę postępowania. Mogą one obalić lub potwierdzić snute przez śledczych teorie. Są one również cennym dowodem w momencie, gdy organy ścigania nie wykonały danego badania we własnym zakresie, a zachodzi podejrzenie, że mogłoby ono okazać się kluczowe dla sprawy.

Ekspertyzy sądowe i detektywistyczne są także istotne w przypadku prywatnego śledztwa. Mogą one zostać wykorzystane przy sprawach dotyczących kradzieży, porwań czy nawet zaginięć. Dzięki temu możemy zyskać głębszy wgląd w działania sprawców danego przestępstwa i szybciej zlokalizować przedmiot ich działań.

Szczegółowe badania detektywistyczne bardzo często mogą doprowadzić do przełomu w sprawach, które od wielu lat zalegały w policyjnych aktach. Przeprowadzane przez nas ekspertyzy pomagają w ten sposób rzucić nowe światło na dawno zapomniane akta i odkryć prawdę w dawno nierozwiązanych sprawach.

Zapraszamy do kontaktu, podczas którego ustalimy dokładny zakres ekspertyzy wymaganej w Państwa sprawie.