Skontaktuj się z nami

Doradztwo prawne

Firma Andała Partol to wieloletnie doświadczenie i pełen profesjonalizm. Nasza agencja detektywistyczna Katowice, Kraków, Warszawa posiada szeroką ofertę dla każdej sprawy.

Sprawy sądowe opierają się nie tylko na dowodach zebranych przez detektywa, ale przede wszystkim na skutecznym połączeniu ich ze wszystkimi formalnymi szczegółami postępowania. Właśnie dlatego w naszej ofercie znajdą Państwo także profesjonalne doradztwo prawne obejmujące liczne rodzaje postępowań powszechnie prowadzonych w polskich sądach.

Jakie porady prawne oferujemy?

Z uwagi na szeroki profil naszej działalności oferujemy bardzo różnorodne doradztwo prawne dopasowane do Państwa potrzeb. Do każdej sprawy podchodzimy jednak z najwyższą dokładnością i przywiązaniem do szczegółów – szczególnie tych, które mogą zaważyć na powodzeniu postępowania. Dbamy przy tym o uwzględnienie specyfiki państwa interesów i ich możliwie jak najlepszą realizację, dzięki czemu Państwa sprawa będzie mogła zostać doprowadzona do satysfakcjonującego końca.

W naszej ofercie znajdą Państwo – między innymi – porady prawne z zakresów takich jak:

Porady prawne w sprawach gospodarczych

Porady prawne w sprawach gospodarczych to oferta skierowana głównie do firm, działalności i podmiotów gospodarczych. Obejmuje ona doradztwo prawne w sprawach takich jak:

  • Negocjacje z kontrahentami lub innymi podmiotami istotnymi z punktu widzenia działalności firmy
  • Zabezpieczanie umów
  • Potwierdzanie autentyczności dokumentów.
  • Porady prawne dotyczące spraw związanych z nieuczciwą konkurencją.

Nasza obsługa prawna doskonale sprawdzi się także w innych postępowaniach związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej, które aktualnie leżą w Państwa interesie. Do każdej z takich spraw podchodzimy indywidualnie i dostosowujemy nasze usługi do wymagań danego przypadku.

Doradztwo prawne w sprawach rodzinnych

Sprawy rodzinne stają się coraz powszechniejsze, a co za tym idzie, coraz bardziej złożone. Nasze doradztwo prawne w sprawach rodzinnych sprawdzi się również i w takich przypadkach. Oferujemy eksperckie porady prawne z zakresu prawa cywilnego połączone z indywidualnym podejściem. Szybko i profesjonalnie pomożemy Państwu podczas postępowań dotyczących rozwodów, przyznania alimentów, a nawet tzw. porwań rodzicielskich. Sprostamy najbardziej skomplikowanym przypadkom, w tym także tych, w czasie których występuje konieczność wykrywania ukrytych dochodów czy działania poza granicami kraju. Dysponujemy wieloletnim doświadczeniem, dzięki któremu możemy wskazać Państwu najlepsze z dostępnych rozwiązań prawnych do osiągnięcia celu.

Sprawy spadkowe a doradztwo prawne

Doradztwo prawne w sprawach spadkowych to usługa, którą przygotowaliśmy z myślą o wszelkiego rodzaju postępowaniach. Obejmuje ona indywidualną analizę Państwa przypadku połączoną z przedstawieniem działających w danych okolicznościach przepisów prawa spadkowego. Bierzemy przy tym pod uwagę wszelkie aktualne przepisy i prawa mogące mieć wpływ na przebieg postępowania. Na tej podstawie stworzymy dla Państwa dopasowane do Państwa potrzeb porady prawne oraz wskażemy optymalne rozwiązanie danego problemu.

Doradztwo prawne w sprawach życia codziennego

Nasze doradztwo prawne sprawdzi się doskonale także w sprawach, które dotyczą każdego z naszych klientów niemal codziennie. Udzielamy porad prawnych dotyczących szeregu spraw życia codziennego odnoszących się do dziedzin takich jak prawo pracy, prawo administracyjne czy ubezpieczenia społeczne. Do każdego z takich przypadków podchodzimy indywidualnie, biorąc pod uwagę lata doświadczeń i wiedzę z tego zakresu, jaką do tej pory z sukcesami wykorzystywaliśmy.

Prywatne śledztwa a doradztwo prawne

Nasze doradztwo prawne może również stać się cennym elementem prywatnego śledztwa, które możemy dla Państwa przeprowadzić. Połączenie dokładnej i sprawnej pracy detektywów z ekspercką wiedzą z zakresu prawa pozwoli nam nie tylko przygotować niezbędne materiały, ale także spełnić wszystkie wymogi formalne, które potwierdzą przed sądem ich autentyczność.

Co więcej, na podstawie dowodów, faktów i materiałów, jakie możemy pozyskać w toku prywatnego śledztwa, możemy udzielić Państwu porad prawnych uwzględniających udział naszego raportu w postępowaniu. Doradzimy Państwu w kwestii dalszych kroków formalnych i prawnych, jak również wskażemy możliwe dla danej sprawy scenariusze i rozwiązania – wszystko w trosce o efektywne rozwiązanie Państwa sprawy.

Dlaczego warto wybrać nasze doradztwo prawne?

Nasze doradztwo prawne oparte jest nie tylko na znajomości prawa i szerokiej praktyce w jego wykorzystywaniu. Jako agencja detektywistyczna mamy także ogromne doświadczenie w szczegółowym analizowaniu spraw, co pozwala nam precyzyjnie wskazać dalsze scenariusze rozwoju sprawa i wytyczyć schematy postępowania. Lata, które spędziliśmy na rozpatrywaniu wszelkiego rodzaju problemów prawnych, z którymi mierzyli się nasi klienci, sprawiają także, że możemy zaproponować Państwu sprawdzone na sali sądowej rozwiązania.

Co więcej, w przypadku, gdy doradztwo prawne nie zaspokaja potrzeb Państwa sprawy, jesteśmy w stanie zaoferować Państwu szeroki wachlarz usług detektywistycznych, które mogą uzupełnić nasze porady. Możemy dopasować zakres naszych działań specjalnie do wskazanego przez Państwa postępowania, co zwiększa szansę na korzystne rozstrzygnięcie procesu sądowego.